Святая Ким в новом клипе Kanye West

від | Лип 29, 2016 | Дивитися

Не успел мир оправиться  от провокационного клипа Famous, Канье удивил видеорядом на песню Wolves. Он основан на рекламной кампании Balmain fall/winter 2016, главной темой которой стала монохромность и слезы. В клипе ненадолго появляется Sia, традиционно под надежным прикрытием парика.

 


“What if Mary was in the club ‘fore she met Joseph with no love?”

Канье никак не отпустит библейские мотивы и аналогии, а еще уж очень непривычно смотрятся голубые линзы. Но мы закроем на это глаза (о, ирония!), потому что уж очень любим «парные» клипы.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!