12 голых знаменитостей в новом клипе Kanye West

від | Чер 25, 2016 | Дивитися, Новини, Слухати

Вчера, на открытии LA Forum, эпатажный Канье Уест продемонстрировал свой последний клип на композицию Famous. Более семнадцати тысяч человек увидели то, что сам исполнитель назвал посылом о “природе славы”. Среди двенадцати голых фигур в простынях, кроме самого Канье, были замечены его супруга Ким, бывшая подружка Эмбер Роуз, Тейлор Свифт, Рианна, Крис Браун, редактор Vogue Анна Винтур, Дональд Трамп и другие.


Видеоряд был основан на композиции картины Винсента Десидерио “Сон”. Полностью клип доступен на платформе Tidal, но уже скоро появится в свободном доступе. Мы с нетерпением ждем.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!
«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

Онлайн-журнал «Люк» запускає проєкт «Внутрішня міграція», присвячений...