Отвергнутый клип Ланы Дель Рей к песне Honeymoon

від | Лип 6, 2016 | Дивитися

На старом эккаунте певицы (еще в бытность Лиззи Грант) выложили ролик, который Лана Дель Рей сама снимала для заглавного трека своего альбома, но продюсеры выбрали другую версию клипа.

Видео снято на холмах между хайвеями Лос-Анджелеса. Лана неоднократно посылала сигналы – выкладывала в инстаграме кусочки видео и т.п., но потом сказала, что клип не подошел, потому что “в нем ничего не происходит”. Не согласимся с этим утверждением и продюсерами – еще как происходит! Например, Лана Дель Рей носит кимоно, делает макияж в кустах и наслаждается ленивым летним пикником на обочине.

https://www.youtube.com/watch?v=IElGl4sNZ-A

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!