Весенняя SAYYA by Luba Makarenko

від | Бер 15, 2016 | FITTING ROOM, Новини

Новая коллекция Любы Макаренко – о вдохновении и творчестве.
5P9A9844 - копия

«Свободолюбивых муз невозможно приручить, они неуловимы и позволяют восторгаться собой лишь издалека. У каждой из них – свой нрав и таланты, и если муза танца легка и мечтательна, то муза истории предпочитает интеллектуальную лаконичность», – говорит создательница бренда SAYYA.

output_ckCwnV
Исключительной особенностью коллекции являются принты, созданные в коллаборации с Марией Сусловой. В них зашифрованы цветы и минералы, они наполнены легкой мистикой.
 
[aesop_gallery id=”24465″]

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!