Placeholder Photo

Весняна школа журналістики: лекції від The New York Times, BBC, Arzamas, The Village

Почати
1 хв на читання

Редактори та журналісти The New York Times, Caramba TV, BBC, Look At Me, The Village, LifeHacker, Lukmore, AdMe.ru, Pink, Arzamas, копірайтери агенцій Fedoriv та SPN Communications, SMM спеціаліст «Уличная Еда» та найкращі світові фахівці із online маркетингу та digital технологій проведуть курс практичних лекцій та майстер-класів у Києві.

Лекторій пройде з 31 березня по 3 квітня у Києві. Програма розрахована чотири інтенсивні дні занять. Вступити може кожен бажаючий без професійних обмежень.

Програма буде цікава кожному, хто займається медіа, брендінгом, маркетингом, планує стати популярним блогером та заробляти з реклами в акаунті в Instagram та Facebook. Для цього організатори не лише запросили найкращих digital-копірайтерів і SMM спеціалістів, а й найпопулярніших Instagram блогерів.

Копірайтингу та письменницькій майстерності навчатимуть письменник Антон Фрідлянд, копірайтери Еліна Слободянюк та Денис Каплунов (їхні книжки видає Манн, Іванов і Фербер), автори найкращих українських агенцій Fedoriv та SPN Communications.

Спеціальні гості лекторію: Ендрю Лерен (The New York Times), Костянтин фон Еггерт (BBC).

Повна програма лекторію

Вартість навчання – 1600 гривень за більше ніж 30 занять. Записатись на курс

Випускники, за бажанням, пройдуть стажування у викладачів лекторію. Більше ніж 100 випускників працевлаштовані після проходження стажування.

Найактивніші відвідають освітні поїздки до Європейського Союзу та Англії, де познайомляться з найкращими європейськими журналістами та медійниками.  Докладно про стажування та поїздки

Запис на лекторій.