DVOE выпустили сингл Before the Morning Light

від | Гру 7, 2015 | Дивитися

DVOE – это Ольга Диброва (вокал, клавиши) и Артем Угодников (ударные). Они понимают друг друга с полузвука и вместе делают бодрую танцевальную электронику.
Оля и Артем решили создать собственный̆ музыкальный̆ проект весной 2014 года, и сфокусировались на принципиально новом материале. Саунд DVOE минималистичный и мощный.

Артем Угодников, DVOE

Мне нравилось работать над созданием этой песни. Все происходило постепенно и правильно, как я думаю. В итоге она получилась достаточно длинной. Просто нам не хотелось останавливаться.

Ольга Диброва, DVOE

У меня бывает так, что хочется ненадолго отключить мозг и просто танцевать. Танцевать о том, что трудности преодолимы и что в жизни много волшебства и радости. Именно о таком ощущении эта песня.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!
«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

Онлайн-журнал «Люк» запускає проєкт «Внутрішня міграція», присвячений...