«Приміряй її берці». Проєкт на підтримку жінок на фронті

від | Лип 24, 2022 | Підмога, Війна в Україні, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

«Землячки» та Фонд імені Олексія Ставніцера запустили проєкт «Приміряй її берці», щоб забезпечувати жінок на фронті найнеобхіднішим.

Проєкт «Землячки» з перших днів війни не тільки розповідає про жінок на фронті, а й підтримує захисниць усім необхідним: від жіночої гігієни та білизни до амуніції, форми та взуття, враховуючи індивідуальні запити кожної. Фонд імені Олексія Ставніцера закуповував плити, жилети та каски для військових.

Організації об’єднали зусилля для спільної мети – комфортне та безпечне виконання бойових задач захисницями України. Фонд Ставніцера шукав і знайшов супер легкі броньовані плити по 2.7 кг замість стандарних 4.1 кг, при тому ж ступені захисту. Організація «Землячки» знайшли постачальників зручної форми, взуття і амуніції для жінок.

Тепер вони можуть забезпечити жінок на фронті не лише легкими плитами, а ще й: легкими касками, зручним взуттям та формою відповідних розмірів, панамами та рукавицями, специфічними медичними препаратами, рюкзаками, аптечками, білизною та, обов’язково, пакунком «жіночої гуманітарки», що складається з 30 засобів гігієни.

Щоб отримати необхідні речі, необхідно заповнити форму. З заявками працюють «Землячки» – верифікують, компонують посилку та доставляють з допомогою Нової Пошти або напряму, через надійних волонтерів в гарячі точки. Наразі у фондів є 500 перших комплектів амуніції.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!