Українську антарктичну експедицію вперше очолить жінка
Вперше в історії команду річної Української антарктичної експедиції на станцію «Академік Вернадський» очолить жінка — метеорологиня Анжеліка Ганчук. Як повідомили в Національному антарктичному науковому центрі (НАНЦ), вона стане керівницею 31-ї експедиції, що триватиме з 2026-го до 2027 року. Анжеліка Ганчук має 10-річний…