//

Сьомий епізод подкасту «Чому їй не байдуже». Ксенія Букшина та Оксана Павленко про жіночі історії у медіа та небайдужість 

Почати
//
2 хв на читанння

У сьомому епізоді подкасту «Чому їй не байдуже» Оксана Павленко говорить із Ксенією Букшиною про табуювання проблем жінок, віктимізацію і нестачу історій жіночого лідерства у медіа. Також Ксенія пояснює, чим загрожує необ’єктивне висвітлення жінок у ЗСУ.

Слухайте подкаст на Apple, Google Podcasts, Spotify, Youtube. 

 

«Мене досі бентежать заголовки, які я зустрічаю щодня у стрічці й дуже засмучуюсь, про красунь у ЗСУ. В нас є зовнішність, є фізична оболонка тіла. Давайте говорити про професіоналізм цих жінок. Ми говоримо, що вони такі круті, пішли служити, ще й красиві, але насамперед це професіоналки. Це люди, які роблять свою роботу професійно. Ми це говоримо здебільшого про чоловіків, а щодо жінок — просто захоплюємося фактом, що вони кудись пішли, почали служити. Так не працює! Вони реально роблять свою роботу. І це має бути об’єктивно висвітлено», — вважає Ксенія. 

«Чому їй не байдуже» — це подкаст про жіночі громадські організації, в якому ведучі розмовляють з активістками та представницями жіночих громадських організацій про їхню роботу й досягнення.

Кожен епізод «Чому їй не байдуже» дає можливість почути голоси й історії жінок, які працюють у громадських організаціях, та дізнатися більше про роль цих організацій у формуванні сучасного суспільства. Цей подкаст допоможе зрозуміти, як важливо підтримувати та сприяти розвитку жіночих громадських організацій, що борються за рівність та справедливість у світі.

Подкаст втілено в рамках проєкту «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні», що фінансується посольством Великої Британії в Україні.