/

В Україні покажуть сатиричний боді-горор про культуру інфлюенсерів і залежність від популярності

Почати
/
2 хв на читанння

На екрани українських кінотеатрів 8 червня виходить сатиричний боді-горор про життя в епоху всепоглинущого нарцисизму «Мене від себе верне» норвезького режисера Крістоффера Борґлі.

Стрічка є реакцією на культуру інфлюенсерів та залежність від швидкої популярності, коли люди готові буквально на все, щоб бути побаченими (навіть закинутись забороненими таблетками з даркнету, які змінять твоє тіло до невпізнаваності).

«Мене від себе верне» — це історія Сіґне, молодої дівчини з Осло, яка працює баристою в кав’ярні. Її хлопець — перспективний сучасний художник (і клептоман), який створює концептуальні скульптури з поцуплених меблів. Де б вони не з’являлись, увага завжди прикута до нього, і це зводить Сіґне з розуму. Тоді вона вступає в токсичну й саморуйнівну боротьбу за популярність та статус, намагаючись привернути до себе увагу загадковою хворобою, яка спотворює її зовні… і зсередини.

Прем’єра «Мене від себе верне» відбулась на Каннському кінофестивалі у 2022 році, де фільм змагався за нагороду в секції «Особливий погляд». Стрічка продовжує традиції скандинавської сатири Рубена Естлунда («Трикутник смутку») та комедії стосунків Йоакіма Трієра («Найгірша людина у світі»).