///

DIVOCHE.MEDIA запускає книжковий клуб

Почати
///
1 хв на читання

Український жіночий онлайн-журнал DIVOCHE.MEDIA запускає книжковий клуб для підписниць. Кожного місяця спільнота збиратиметься онлайн та офлайн у Києві, щоб обговорити обрану книжку.

У книжковому клубі DIVOCHE.MEDIA планують читати лише книжки, написані жінками, а от жанрових обмежень не передбачається.

«Ми давно планували запустити книжковий клуб та нарешті можемо оголосити про його старт, — говорить головна редакторка видання та авторка телеграм-каналу “Коли ми говоримо про книжки” Оксана Павленко. — Надалі ми хочемо робити й інші літературні заходи для наших підписниць: зустрічі з письменницями, читання та презентації книжок».

Щоб долучитися до книжкового клубу, необхідно підписатися на щомісячний платіж на сайті DIVOCHE.MEDIA від 100 гривень або стати підписницею на патреоні видання. Протягом доби після підписки на сайті ви отримаєте лист на пошту з посиланням на закритий канал клубу в телеграмі та анкетою на участь у найближчій зустрічі.

Першою книжкою, яку редакція обрала для читання, стала збірка оповідань «Тридцятий рік» Інґеборґ Бахман, однієї з найвизначніших європейських письменниць 20-го століття.

Українською, за підтримки Австрійського бюро кооперації у Львові, вийшли три книжки письменниці: поетична збірка «Тінь моя» та дві збірки оповідань «Синхрон» і «Тридцятий рік» у перекладі доцента кафедри іноземних мов факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка Володимира Кам’янця.

Онлайн-обговорення книжки відбудеться 19 червня у зумі, а офлайн — 22 червня (інформацію про місце проведення учасниці отримають пізніше у телеграм-каналі клубу).