Амбасадори UNITED24 розіграють ексклюзивні вишиванки від Etnodim, щоб зібрати кошти на відновлення школи

Почати
2 хв на читанння

Бренд Etnodim разом із музеєм Івана Гончара створили 13 ексклюзивних вишиванок у двох екземплярах. По одному подарували амбасадорам та амбасадоркам фандрейзингового проєкту UNITED24, а інший розіграють серед донорів платформи.

Екземпляр вишиванки, як в амбасадора, можна отримати за внесок від 24 доларів.

Мета ініціативи — зібрати кошти на відновлення школи в селі Бузова в Київській області, яку зруйнували російські війська під час наступу в березні 2022 року.

«Для відновлення навчального закладу потрібно 1 250 000 доларів. І з цієї суми залишилося зібрати всього 200 тисяч доларів», — розповіли в UNITED24.

На сорочках Etnodim — орнаменти з різних регіонів України, доповнені елементами, пов’язаними з кожним амбасадором.

Орнамент на вишиванці Мішеля Азанавічуса характерний для Волині, адже бабуся оскароносного режисера родом із Ковеля. Темно-синя сорочка астронавта Скотта Келлі з вишитими зорями та небесними світилами нагадуватиме йому про дві важливі подорожі — у відкритий космос та в Україну. В основі вишиванки канадської акторки Кетрін Винник лежить традиційний орнамент Галичини, звідки родом її бабуся та дідусь. Кольори та орнамент вишиванки для фронтмена Imagine Dragons Дена Рейнольдса притаманні традиційним рушникам Східного Поділля. Але на цій сорочці замість коників з’явилися стилізовані дракони. До сорочки кантрі-співака Бреда Пейслі, створеної за мотивами творчості видатного українського митця Олександра Саєнка, додали бахрому. В основу вишиванки для Андрія Шевченка ліг геометричний орнамент вишивки Київського регіону, до якого додали листя каштанів — щоб завжди нагадувала легенді футболу про рідне місто.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений UNITED24 (@u24.gov.ua)

Збір триватиме з 18 травня до 1 червня. Кількість внесків від одного учасника необмежена.