/

Гурт Imagine Dragons випустив кліп на пісню Crushed, показавши війну в Україні

Почати
/
2 хв на читанння

Американський попрок-гурт Imagine Dragons представив кліп на пісню Crushed, в якому є кадри з наслідками повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Нова відеоробота вже з’явилася на офіційному каналі гурту в YouTube.

«У ньому розповідається про Сашу, молодого хлопця, який пережив декілька місяців обстрілів у своєму місті. Історія Саші розриває серце, і є тисячі інших, як він, які відчайдушно потребують допомоги. Навіть сьогодні його родина без світла та інших елементарних комунікацій», — зазначається в описі до кліпу.

Також Imagine Dragons, які є амбасадорами кампанії UNITED24, закликали зробити пожертву на допомогу тим, хто постраждав від російської агресії.

На відео видно потрощені будинки, від яких подекуди залишилися лише кілька стін, зламані дерева та величезні вирви у землі. Кліп на пісню Crushed був знятий у селищі в Україні, яке п’ять місяців було в окупації. Головному герою Саші — лише 14 років, й він місяцями переховувався від смерті у погребі. Сусіди хлопця загинули. Зараз хлопець із сім’єю втратили все, але, як і багато інших родин, сподіваються відбудувати свою домівку. Вони досі залишаються у своєму понівеченому селищі.

  • Раніше інша амбасадорка платформи UNITED24, американська співачка та акторка Барбра Стрейзанд пожертвувала на медичну допомогу в Україні 240 тисяч доларів.
  • Фандрейзингова платформа та основне вікно збору пожертв на підтримку України UNITED24 була ініційована президентом України Володимиром Зеленським. За рік роботи вдалося зібрати майже 330 мільйонів доларів пожертв із понад 110 країн. Серед амбасадорів UNITED24 — канадська акторка українського походження, режисерка та продюсерка Кетрін Винник, актор Марк Гемілл, артдиректор Balenciaga Демна, американський актор Лієв Шрайбер, режисер Мішель Азанавічус, астронавт Скотт Келлі, історик Тімоті Снайдер, кантрі-співак Бред Пейслі, видатні українські спортсмени Еліна Світоліна, Андрій Шевченко та Олександр Усик, а також багато інших.