/

Тревелог Надії Парфан «Я не хотіла знімати фільм про війну» вийшов онлайн на Takflix

Почати
/
2 хв на читанння

Фільм-тревелог «Я не хотіла робити фільм про війну» (I Did Not Want To Make A War Film) української режисерки Надії Парфан, онлайн-прем’єра якого відбулась на сайті американського журналу The New Yorker, з’явився в онлайн-кінотеатрі Takflix.

«Я не хотіла робити фільм про війну» — це інтимний документальний фільм-подорож, в якому режисерка розповідає про досвід перших тижнів війни. Початок повномасштабного вторгнення застав Надію та її чоловіка на Близькому Сході. Режисерка вирішила повертатися до Києва, попри розгортання бойових дій. Дорогою вона документувала історії близьких і фіксувала власні емоційні зрушення.

Героями фільму є друзі та родичі режисерки, серед яких її чоловік Ілля Гладштейн, маріупольський режисер Олександр Суровцов, журналістка Анастасія Станко та мистецтвознавиця Оксана Семенік. Для музичного оформлення використані композиції авангардної співачки Світлани Няньо та електронного артиста Андрія Соколова (звукорежисер «Вагоновожаті»).

На території Україні стрічку «Я не хотіла робити фільм про війну» з англійськими субтитрами можна переглянути безоплатно.

Водночас команда фільму закликала глядачів підтримати збір українського режисера Олега Сенцова на нагальні потреби його штурмової бригади на Південному напрямку.