/

Українська правозахисниця отримала міжнародну нагороду Voices of Courage Awards за допомогу жінкам і дітям під час війни

Почати

Українська правозахисниця Галина Скіпальська отримала міжнародну нагороду Voices of Courage Awards («Голоси хоробрості»).

Премію присуджує громадська організація Women’s Refugee Commission («Жіноча комісія у справах біженців») за відстоювання справедливості, гендерної рівності, життя та прав жінок і дітей-біженців.

Галина Скіпальська понад 20 років займається громадською діяльністю в Україні та є директоркою організації охорони здоров’я HealthRight International («Право на здоров’я») в Україні, а також виконавчою директоркою міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я».

«Я маю амбітну мету — зробити Україну кращою країною, країною з нульовою терпимістю до насильства щодо жінок. Я мрію про Україну, де кожна жінка знає свої права в суспільстві, сім’ї та соціумі. Україна, в якій кожна жінка може себе реалізувати та розкрити. Україна, де жінки здорові та щасливі», — сказала вона під час вручення премії.

Скіпальська допомагає дівчатам, жінкам і дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах через насильство, війну, бідність, та є експерткою у сфері протидії гендерно зумовленому, зокрема домашньому, насильству тощо.

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну організації, які вона очолює, надали соціальні, психологічні та юридичні послуги понад 400 тисячам жінок і дітей в Україні.

Окрім Галини Скіпальської, лауреаткою премії стала виконавча директорка Центру розвитку навичок афганських жінок (AWSDC) і президентка правління Мережі афганських жінок (AWN) Махбуба Серадж. Також американська дипломатка, посолка США в ООН, членкиня Ради національної безпеки та уряду США Лінда Томас-Грінфілд отримала нагороду за життєві досягнення, а національна ініціатива Welcome.US у США, що допомагає біженцям, — нагороду за лідерство. Отримала її головна виконавча директорка ініціативи Назанін Еш.

Фото: Facebook Halyna Skipalska