/

Гамбурзька школа бізнес-адміністрування проведе безоплатний тренінг для українських жінок-підприємиць

Почати
/
3 хв на читанння

Спільнота українських жінок-підприємиць Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (UWE Hub) спільно з Гамбурзькою школою бізнес-адміністрування проведуть спеціальний тренінг на тему свідомого лідерства.

Мета заходу — розширити можливості та надихнути підприємиць і власниць бізнесу на розвиток сталого  й соціально відповідального бізнесу.

Тренінг підійде жінкам, які мають бізнес, що вже працює або на стадії запуску, цікавляться німецьким ринком для розвитку і масштабування свого бізнесу, мають достатній рівень володіння англійською мовою.

У заході візьмуть участь експерти та експертки, серед яких засновники бізнесу та стартапів, які проведуть тренінги та дискусії на різні теми:

  • підприємницький дух та мислення (Entrepreneurial Spirit and Mindset) — David Löwe, Founder of Everdrop;
  • розширення можливостей та самооцінка (Empowerment & Self-Esteem) — Dr. Anne Wichels-Schnieber, Founder of New Chapter;
  • пітчинг бізнес-планів та валідація ідей (Business Plan Pitching & Proof of Concept) — Jan Evers, CEO of Gründerplattform;
  • експорт до Німеччини (Exporting to Germany) — Detlev Klaas, Chamber of Commerce, Hamburg;
  • стартапи та сталий розвиток (Start-ups and Sustainability) — Mazen Rizk, Founder & CEO of Mushlabs.

Також під час заходу проведуть групову дискусію на тему жіночого підприємництва під час війни.

Тренінг відбудеться онлайн через Teams 22 травня з 9.00 до 18.00 (за київським часом). Щоб долучитися до заходу, потрібно до 7 травня зареєструватися за посиланням. Загалом взяти участь зможуть 30 жінок, після підтвердження участі вони отримають підтвердження на свої електронні адреси.

Ініціатива реалізується Центром «Розвиток КСВ» у межах програми USAID «Мріємо та діємо».

  • Восени 2022 року понад сотня українок спробували себе у підприємництві завдяки першій навчальній програмі UWE Hub 1.0. Сімнадцять фіналісток пітчили власні проєкти у фіналі, а троє з них отримали грант на оплату консультаційних та експертних послуг для розвитку власної справи у розмірі 4000 доларів. Завдяки програмі учасниці збільшили продажі, удосконалили бізнес-модель та фінансовий план, залучили інвесторів та почали створювати колаборації.
  • На початку 2023 року Центр «Розвиток КСВ» закликав громади України долучитися до започаткування мережі локальних офлайн-хабів для жінок-підприємиць Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (UWE Hub), в яких буде простір для розвитку та навчання, обміну досвідом і нетворкінгу, пошуку шляхів власного розвитку, а також інтерактивна зала для дітей.
  • Згодом в Україні запустили безплатну навчальну онлайн-програму для жінок-підприємиць Ukrainian Women Entrepreneurs Hub 2.0, що має допомогти жінкам, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності, прокачати навички пітчингу та стати ефективними лідерками у часи невизначеності.

Фото: Porapak Apichodilok: Pexels