/

Вийшов трейлер екранізації «Уроків хімії» Бонні Ґармус із Брі Ларсон у головній ролі

Почати
/
1 хв на читання

Стримінговий сервіс Apple TV+ випустив трейлер серіалу, що є екранізацією бестселера Бонні Ґармус — феміністичного роману «Уроки хімії». Головну роль у серіалі виконала зірка Marvel Брі Ларсон.

Події серіалу розгортатимуться в середині минулого століття у США. Це історія про соціальні стереотипи, сексизм та сексуальні домагання, у центрі якої опиниться геніальна вчена-хімікиня Елізабет Зотт. Вона прагне займатися наукою в патріархальному суспільстві, котре вважає, що жінка має бути домогосподаркою.

Після звільнення з лабораторії Елізабет вирішила випробувати свої сили в телевізійному кулінарному шоу, маючи намір навчити жінок набагато більшого, ніж просто чергові рецепти. Вже незабаром вона стає зіркою із багатомільйонною аудиторією.

Режисеркою серіалу стала Сара Адіна Сміт. Окрім Брі Ларсон, в «Уроках хімії» також знімаються Льюїс Пуллман, Аджа Наомі Кінґ, Кевін Зусман.

Прем’єра «Уроків хімії» запланована на осінь 2023 року.

 

  • Авторці роману Бонні Ґармус було 65 років, коли «Уроки хімії» зробили її всесвітньо відомою. Книжка стала бестселером у США та перекладена 40 мовами. У 2022 році видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» також випустило роман українською.
  • Раніше вийшов український трейлер фільму відомого французького режисера Франсуа Озона «Мій злочин». Події феміністичного фільму розгортаються в Парижі 1930-х років. Вродливу молоду актрису звинувачують у вбивстві відомого продюсера. Її подруга-юристка допомагає дівчині виправдатися завдяки версії про самозахист. Розпочинається нове життя, сповнене слави та успіху, але з часом правда викривається. З 27 квітня стрічку показуватимуть в українських кінотеатрах.