Вийшов український трейлер феміністичного фільму «Мій злочин» Франсуа Озона

Почати
2 хв на читанння

В українських кінотеатрах 27 квітня вийде новий фільм французького режисера Франсуа Озона, відомого за стрічками «8 жінок» та «Відчайдушна домогосподарка» із Катрін Денев, — «Мій злочин».

22 березня вийшов український трейлер детективної комедії.

Події фільму розгортаються в Парижі 1930-х років. Вродливу молоду актрису звинувачують у вбивстві відомого продюсера. Її подруга-юристка допомагає дівчині виправдатися завдяки версії про самозахист. Розпочинається нове життя, сповнене слави та успіху, але з часом правда викривається.

Картина натхнена п’єсою «Мій злочин» 1934 року Жоржа Берра та Луї Вернейля, яка була екранізована вже двічі в американському кінематографі («Справжня сповідь» 1937 року, «Перехрести моє серце» 1946-го).

Головні ролі виконали нові зірки французького кіно: Надя Терешкевич — найперспективніша актриса 2023 року за версією премії «Сезар», а також номінантка на цю премію Ребека Мардер. Акторський склад доповнили номінантка «Оскару» та двічі найкраща актриса Каннського фестивалю Ізабель Юппер («Вона», «Піаністка») та володарі премій «Сезар» Фабріс Лукіні («Мольєр», «У будинку»), Дені Бун («Від сім’ї не втечеш», «Візьми мене штурмом»), Андре Дюссольє («Незавершений роман»).

До роботи над стрічкою Озон вкотре залучив своїх постійних продюсерів Еріка і Ніколаса Альтмайєрів. До зіркової команди також увійшли художниця з костюмів Паскалін Шаванн («8 жінок», «Офіцер і шпигун»), номінований на «Оскар» художник-постановник Жан Рабассе («Ватель», «Джекі») та оператор Мануель Дакоссе («Петер фон Кант»).

 

  • Також у квітні на широкі екрани українських кінотеатрів вийде драма «Бачення метелика», що розповість про звільнену з російського полону аеророзвідницю, яка долає труднощі нового життя.