The Kyiv Independent, PR ARMY та Любов Якимчук: Emerging Europe Awards оголосила шортліст номінантів

Почати
3 хв на читанння

Премія Emerging Europe Awards — 2023 оголосила шортліст номінантів та номінанток, до якого потрапило чимало представників України.

Про це повідомляється на офіційному сайті премії, де також можна проголосувати за українських діячок та українські організації.

Так, українська письменниця, поетеса й сценаристка Любов Якимчук стала номінанткою у категорії Artistic Achievement (Досягнення в мистецтві) за збірку «Абрикоси Донбасу» й вірш «Молитва».

Об’єднання українських піарників PR ARMY та видання The Kyiv Independent номіновані в категорії Media Freedom and Responsible Reporting (Ініціатива року щодо свободи ЗМІ та відповідального звітування), київське соціальне кафе, де працюють люди з інтелектуальними порушеннями та синдромом Дауна, Sunshine Cafe — в категорії Health and Social Care (Ініціатива року щодо охорони здоров’я та соціальної допомоги), а громадська організація «Медійна ініціатива за права людини» — у категорії Democracy and the Rule of Law (Ініціатива з питань демократії та верховенства права).

Також до короткого списку премії потрапили представники та представниці українського бізнесу: фундація Energy Act for Ukraine (категорія Green Energy), програма Export Academy від Офісу з розвитку підприємництва та експорту (категорія People-First Economy), міжнародна ІТ-консалтингова компанія Sigma Software (категорія Global Champion), українсько-польський проєкт Diia.pl та додаток mObywatel (у категорії Modern and Future-Proof Policymaking).

Окрім цього, у категорії Young Influencer Україну представляє очільниця ГО «Молоді лідерки миробудування» Анна Попсуй, а в категорії Female Business Leader — колишня велоперегонниця, нині бізнесвумен Альона Андрук.

«Ця нагорода охоплює різні сфери життя. Раніше її отримувала режисерка Аґнєшка Холланд або колишній міністр закордонних справ Великої Британії Малкольм Рінкінд, і навіть наш додаток «Дія», бо там є і IT-секція. Загалом там більше бізнесу і громадського сектору, а літератури мало. А в журі там то бізнесмени, то розпорядники фондів. Інший світ», — написала на своїй сторінці у Facebook Любов Якимчук.

Голосування за номінанток та номінантів триватиме до 7 травня, долучитися можна за посиланням.