Міка Ньютон, Сюзанна Іглідан та Любов Якимчук виступили на Ґреммі

від | Кві 4, 2022 | Фемкульт

У ніч з 3 на 4 квітня в Лас-Вегасі пройшла церемонія нагородження «Ґреммі», На церемонії вручення премії показали відеозвернення президента України Володимира Зеленського з потужною промовою.

 

«Наші музиканти носять бронежилети замість смокінгів. Вони співають пораненим у шпиталях, навіть тим, хто їх не чує. Але музика все одно прорветься», – сказав він.  Після співак Джон Ледженд виконав пісню Free, до виступу доєдналися співачка Міка Ньютон, музикантка Сюзанна Іглідан та поетеса Любов Якимчук.

 

Любов Якимчук читала свої вірші зі збірки «Абрикоси Донбасу», яка вийшла у «Видавництві Старого Лева» влітку 2015 року.

prayer
our Father, who art in heaven
of the full moon
and the hollow sun
shield from death my parents
whose house stands in the line of fire
and who won’t abandon it
like a tomb
our daily bread give to the hungry
and let them stop devouring one another
and forgive us our destroyed cities
even though we do not forgive for them our enemies
shield and protect
my husband, my parents
my child and my Motherland

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!