/

В Україні для жінок-підприємиць проведуть марафон із бізнес-стратегії

Почати
/
3 хв на читанння

Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (UWE Hub) спільно з ГО «Центр “Розвиток КСВ”» запускає марафон із бізнес-стратегії.

Марафон триватиме 10 днів — з 25 квітня до 6 травня — у телеграм-каналі UWE Hub.

Мета 10-денного марафону — допомогти жінкам ефективно будувати стратегію розвитку власного бізнесу та масштабувати її, ставити цілі, легко адаптуватися до змін та знаходити якісні рішення в кризових ситуаціях.

Формат марафону передбачатиме щоденні завдання, які публікуватимуться у телеграм-каналі UWE Hub, а учасниці надаватимуть відповіді у коментарях. Жінки, які дадуть відповіді на всі запитання марафону, дійдуть до фіналу та матимуть можливість отримати додаткову лекцію зі стратегії з груповою QA-сесією від експертів зі стратегування Академії бізнесу EY.

Марафон розпочнеться з відкритого заходу 24 квітня о 18:00 як вступної лекції з побудови стратегії від експерток EY в Україні:

  • Ганни Григораш — тренерки-консультантки Академії бізнесу EY в Україні, яка спеціалізується на темах розробки і впровадження стратегії;
  • Аліни Денисенко — старшої консультантки напряму консультаційних послуг із підвищення ефективності бізнесу, EY в Україні, яка спеціалізується на аналізі та трансформації бізнес-процесів компаній;
  • Уляни Кучанської — старшої консультантки напряму консультаційних послуг із підвищення ефективності бізнесу, EY в Україні, яка спеціалізується на темах підготовки операційної моделі, розробки та оптимізації бізнес-процесів.

Долучитися може кожна українська підприємиця, яка має свій малий чи середній бізнес, ідею чи лише планує розпочати власну справу, заповнивши анкету за посиланням. Участь у марафоні — безоплатна.

 

  • Восени 2022 року понад сотня українок спробували себе у підприємництві завдяки першій навчальній програмі UWE Hub 1.0. Сімнадцять фіналісток пітчили власні проєкти у фіналі, а троє з них отримали грант на оплату консультаційних та експертних послуг для розвитку власної справи у розмірі 4000 доларів. Завдяки програмі учасниці збільшили продажі, удосконалили бізнес-модель та фінансовий план, залучили інвесторів та почали створювати колаборації.
  • На початку 2023 року Центр «Розвиток КСВ» закликав громади України долучитися до започаткування мережі локальних офлайн-хабів для жінок-підприємиць Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (UWE Hub), в яких буде простір для розвитку та навчання, обміну досвідом і нетворкінгу, пошуку шляхів власного розвитку, а також інтерактивна зала для дітей.
  • Згодом в Україні запустили безплатну навчальну онлайн-програму для жінок-підприємиць Ukrainian Women Entrepreneurs Hub 2.0, що має допомогти жінкам, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності, прокачати навички пітчингу та стати ефективними лідерками у часи невизначеності.

Фото: Vlada Karpovich: Pexels