/

У Києві кур’єр служби доставки переслідував клієнток та погрожував вбивством і зґвалтуванням

Почати

У Києві кур’єр служби доставки Glovo переслідував дівчат, погрожуючи зґвалтуванням та вбивством.

Про це на своїх сторінках у соцмережах розповіла 25-річна Ксенія Шевченко, відома як співачка Хenaex, яка також постраждала від молодика.

За словами дівчини, все почалося на початку березня, коли кур’єр доставив їй замовлення. Після цього молодик захотів продовжити спілкування, отримавши відмову, він почав писати дівчині з різних акаунтів, надсилати фото свого статевого органу та погрожувати вбивством і зґвалтуванням.

У Києві кур’єр служби доставки переслідував клієнток та погрожував вбивством і зґвалтуванням У Києві кур’єр служби доставки переслідував клієнток та погрожував вбивством і зґвалтуванням У Києві кур’єр служби доставки переслідував клієнток та погрожував вбивством і зґвалтуванням

Ксенія щоразу блокувала нові профілі молодика, проте той створював нові, стежив за нею та намагався зламати акаунти дівчини й інтернет-банкінг.

Після того як Хenaex поділилася своєю історією в Instagram, ще декілька дівчат розповіли, що з ними сталося те саме.

У Києві кур’єр служби доставки переслідував клієнток та погрожував вбивством і зґвалтуванням

Також дівчині допомогли отримати необхідні дані для подання заяви до поліції. Окрім неї, до правоохоронців звернулися ще дві киянки. Наразі зареєстровано кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ст. 129 ч.1 Кримінального кодексу України (Погроза вбивством).

У Києві кур’єр служби доставки переслідував клієнток та погрожував вбивством і зґвалтуванням У Києві кур’єр служби доставки переслідував клієнток та погрожував вбивством і зґвалтуванням

У компанії Glovo також відреагували на інцидент, запевнивши, що «заблокували кур’єра».

У Києві кур’єр служби доставки переслідував клієнток та погрожував вбивством і зґвалтуванням

Фото: cottonbro studio: Pexels