На Закарпатті вітчим і мати ґвалтували 12-річну доньку, знімаючи на відео. Дівчинка пішла до поліції після резонансу навколо Верхніх Воріт

Почати
1 хв на читання

На Закарпатті у селі Калини (Тячівський район) затримали подружжя, яке тривалий час ґвалтувало 12-річну доньку.

Про це повідомив закарпатський журналіст Віталій Глагола у своєму Telegram-каналі.

Дівчинка звернулася до правоохоронців 29 березня, дізнавшись про зґвалтування неповнолітньої дівчинки у закарпатському селі Верхні Ворота та рішення суду про умовне покарання для її кривдників, що збурило всю Україну.

За словами дитини, вітчим неодноразово ґвалтував її, починаючи з липня 2021 року. Мати дівчинки також змушувала її до статевого контакту з нею самою та вітчимом.

Під час обшуку в помешканні подружжя правоохоронці виявили докази того, що зґвалтування фільмували на камеру.

За даними Глаголи, вперше дівчинку зґвалтували, коли їй було 7 років.

Судово-медичний експерт виявив у дівчинки множинні розриви дівочої пліви. Наразі дитина перебуває під опікою соціальних працівників.

Окремо Глагола зауважує, що під час затримання правоохоронці зіткнулися з незрозумілою позицією прокурора щодо автентичності файлів та причетності вітчима й матері до вчинення тяжкого злочину стосовно неповнолітньої дитини.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 4 ст. 152 (Зґвалтування).

  • У серпні 2021 року троє підлітків у закарпатському селі Верхні Ворота заманили 14-річну подружку до підвалу, де знущалися з неї та зняли все на телефон. Згодом відео поширили у школі.
  • Суд призначив їм умовний термін. Виявилося, що права дівчинки під час судового процесу були порушені. Завдяки розголосу у суспільстві до справи долучилися найкращі юристи, психологи, уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець та новий міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.

Фото: RODNAE Productions: Pexels