В Україні випустили благодійну колекцію мерчу за мотивами картин художниці Марії Примаченко

Почати
1 хв на читання

За мотивами картин української художниці Марії Примаченко створили благодійну колекцію мерчу, гроші з прибутку витратять на будівництво багатофункціонального артцентру та музею Примаченко в її рідному селі Болотня Київської області, а також на мурали на стінах клініки «Охматдит» у Києві.

Фандрейзингову кампанію Ukrainian Beasts Unleashed, метою якого є збереження культурної спадщини мисткині, запустили команда Shum Rave і фонд родини Марії Примаченко. Концепцію лінійки розробила агенція Creative Beast.

В Україні випустили благодійну колекцію мерчу за мотивами картин художниці Марії Примаченко

В Україні випустили благодійну колекцію мерчу за мотивами картин художниці Марії Примаченко В Україні випустили благодійну колекцію мерчу за мотивами картин художниці Марії Примаченко

«Це лише перший тираж мерчу за мотивами фантастичної флори та фауни Марії Примаченко — у планах ще багато чого. А поки що зустрічайте зухвалого Космічного Коня, харизматичні Пазурі, розкішні Лотоси, розумного Кота, Собак-парамедиків і бойових Лиса та Ворону», — розповіли ініціатори кампанії.

Придбати футболки та світшоти із дивовижними звірами Примаченко можна на сайті проєкту, 80% від продажу підуть на будівництво, решта — на створення речей.