/

Акторка Джена Мелоун розповіла про пережите сексуальне насильство на зйомках «Голодних ігор»

Почати
/
2 хв на читанння

Американська акторка Джена Мелоун зазнала сексуального насильства з боку «людини, з якою вона працювала» над зйомками фільму «Голодні ігри: Переспівниця».

Про це зірка трилера «Заборонений прийом», психологічного фільму жахів «Неоновий демон» та кількох стрічок антиутопії «Голодні ігри» написала на власній сторінці в Instagram, виклавши своє фото у полі.

«Це фото було зроблено одразу після того, як я завершила роботу над другою частиною “Переспівниці”, і мені довелося попрощатися з усіма на знімальному майданчику. Ми знімали в красивому маєтку в сільській місцевості Франції, і я попросила водія випустити мене на це поле, щоб мати змогу поплакати і зафіксувати цей момент. Попри те, що цей час у Парижі був для мене надзвичайно важким, я переживала важкий розрив, а також зазнала сексуального насильства з боку декого, з ким працювала, я була така вдячна за цей проєкт, за людей, з якими зблизилась», — розповіла вона.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Jena Malone (@jenamalone)

Акторка не назвала свого кривдника, сказавши, що «дуже багато працювала, щоб зцілитися і спробувати пробачити людині, яка вчинила насильство щодо мене, і примиритися з самою собою»

Вона також зазначила, що говорити про «Голодні ігри» та її персонажку, «не відчуваючи гостроти цього моменту», було важко, і додала, що «готова пройти через це та повернути собі відчуття радості».

«З великою любов’ю до вас, тих, хто пройшов через це. Процес дуже повільний і нелінійний», — додала Мелоун та закликала жінок, яким потрібно виговоритися, писати їй.

 

Фото: Facebook Jena Malone