/

Періс Гілтон розповіла про зґвалтування у 15 років та сексуальне насильство і примус до наркотиків у школі-інтернаті

Почати

Американська фотомодель, акторка та співачка Періс Гілтон у підлітковому віці пережила декілька випадків сексуального насильства.

Про це вона розповіла в інтерв’ю журналу Glamour.

За словами Періс, у 15 років її домагався шкільний вчитель: «Я була просто молодою дівчиною, і мною маніпулював мій учитель. Він скористався молодою дівчиною… Я заблокувала ці спогади і згадала про них лише через багато років… Він весь час телефонував мені, просто фліртував зі мною, намагаючись навіяти мені, що я зріла жінка».

Також акторка згадала, що одного разу вчитель виманив її з дому й умовив сісти до нього в машину.

«Ми тільки цілувалися, але, якби мої батьки не прийшли, уявіть, що б він спробував зробити? Він запанікував, і почалися автомобільні перегони. Ми буквально проїхали Бель-Ейр (район у Лос-Анджелесі — прим.ред.) зі швидкістю 100 миль на годину. Ми їхали так швидко і якимось чином відірвалися від них на червоне світло. Він злякався і відвіз мене додому в Бель-Ейр, де сказав: “Забирайся геть”», — розказала Періс, яка тоді встигла зайти додому раніше за батьків і вдала, що вже давно спить.

За словами знаменитості, її перший сексуальний контакт був примусовим і стався також у віці 15 років. Після випадку з учителем батьки відправили дівчину жити до її бабусі за материнською лінією в місто Палм-Спрінгз. Проте у вихідні вона поверталася до Лос-Анджелесу, щоб побачитися з друзями та погуляти в торговому центрі Century City.

«Ми ходили туди майже щовихідних. Це було нашим улюбленим заняттям, і ці [старші] чоловіки завжди просто тинялися по магазинах… Ми розмовляли з ними, давали їм номери наших біперів [пейджерів]. І ось одного разу вони запросили нас до себе додому, і ми пили ягідне вино», — розказала вона.

Періс зауважила, що один із чоловіків був особливо наполегливим, змушуючи її випити.

«Тоді я не вживала алкоголь чи ще щось, але, коли зробила, можливо, один або два ковтки, мені одразу стало недобре, і у голові запаморочилося. Я не знаю, що він туди поклав, припускаю, що це було снодійне», — зазначила жінка.

Після цього, за словами Періс, вона прокинулася за декілька годин, але чоловіка вже не було.

«Я все пам’ятаю. Я бачу, як він сидить на мені, закриває мені рота і шепоче на вухо: “Ти спиш, ти спиш”», — розповіла знаменитість.

Наступні два роки Періс Гілтон провела у школі-інтернаті Provo Canyon, де проходила низку дорогих програм корекції поведінки, куди її з найкращими намірами відправили батьки. За словами акторки, в цій установі її примусово годували наркотиками.

«Мене відправили в одиночну камеру, тому що дівчина донесла на мене за те, що я не приймала таблетки. Мене [співробітники] занесли в кімнату, кинули туди, забрали одяг. І я навіть не знаю, скільки я там була, просто була в істериці, плакала. На стінах кров, фекалії, сеча, тільки дренаж. Без вікон. Божевільня», — згадує вона.

За словами Періс, працівники Provo Canyon вчиняли щодо дівчат сексуальне насильство, проводячи так звані «гінекологічні огляди» вночі.

«Це було те, що я викреслила зі своєї пам’яті, але після того, як почула історії інших, хто це пережив, у мене почалися спогади. Пізно ввечері співробітники приходили, брали певних дівчат і приводили їх у цю кімнату. І ти буквально кричав і плакав, вони тримали тебе, четверо чоловіків та жінок, і буквально встромляли пальці… і просто робили щось на регулярній основі з цими дівчатами», — додала акторка, уточнивши, що була однією з тих «певних дівчат».

Окремо Періс Гілтон згадала про свій неприємний досвід спілкування з колишнім продюсером Гарві Вайнштайном, засудженого вже до майже 40 років за зґвалтування. Це сталося на Каннському кінофестивалі в 2000 році, коли їй було 19 років.

«Я обідала зі своєю подругою, і він підійшов до столу і сказав: “О, ти хочеш стати актрисою?” І я сказала: “Так, я дійсно хочу знятися в кіно”… І він сказав: “Ну, ми повинні провести зустріч. Ти можеш прийти до мене в кімнату і почитати сценарії”… А я просто не хотіла йти, тому я не пішла», — розповіла вона.

Наступного вечора на гала-концерті Вайнштайн проявив до Періс агресію, пішов за нею в жіночий туалет і кричав: «Ти хочеш бути зіркою?»

«Я пішла у вбиральню, а він пішов за мною. Він намагався відчинити двері, стукав у двері, стукав. А я не збиралася відчиняти, тому що я думала: «Я в кабінці, чому ти хочеш сюди зайти?» Прийшла охорона і буквально забрала його, і він божевільно [кричав]: “Це моя вечірка”», — згадує Періс Гілтон.

 

Фото: : Glamour