У Києві проведуть безплатні заняття з йоги для жінок

від | 08.02.2023 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

У Києві в Будинку природи проведуть безплатні релакс-заняття з йоги для жінок.

Ініціаторами серії занять, які відбудуться в межах групи психологічної підтримки жінок «Тримайся, сістер», є громадська організація «Жіночий ветеранський рух».

Відвідати заняття з йоги можуть не лише ветеранки, волонтерки чи внутрішньо переміщені жінки, а й будь-яка українка, яка потребують підтримки у цей важкий час.

Під час занять учасниці дізнаються про основні практики, що допомагають контролювати дихання, заспокоюватися, долати перенапруження та знімати стрес.

У Будинку природи (Рогнідинська, 3) сама атмосфера допомагає подолати психологічний дискомфорт та розслабитися. Акваріумна психотерапія є одним із різновидів анімалотерапії в психології. Під час споглядання життя в акваріумі стабілізується серцевий ритм, зменшується вираженість стресу. Рухи рибок заспокоюють людину, сприяють релаксу та покращують настрій.

Заняття відбудуться 9, 16 та 23 лютого (о 17:00), у програмі:

  • Віньяса та хатха-йога — практики, під час яких навчатимуть контролювати дихання. Вони допоможуть розслабити всі м’язи тіла, збалансують його та стабілізують. Це допоможе зняти напругу і краще зануритися у відчуття тіла.
  • Кундаліні-йога — інтенсивніші практики, які будуть поєднувати в собі вправи на дихання, медитативний стан і фізичні навантаження. Ці практики допоможуть упоратися зі стресом, надмірними думками і напругою.
  • Практики на активацію нирок та наднирників, що допоможуть ендокринній системі правильно працювати.

Проводити заняття буде сертифікована спеціалістка з хатха, кундаліні та флоу-йоги, менторка з фізичного, ментального і духовного розвитку, яка має 3000 годин особистої практики і 500 годин роботи з учнями, Елізабет Дзен.

Щоб долучитися, потрібно зареєструватися за посиланням. На занятті потрібно мати зручний одяг та килимок для йоги.

Заняття організовує ГО «Жіночий ветеранський рух» у межах проєкту ООН Жінки «Трансформаційні підходи для досягнення ґендерної рівності в Україні» за підтримки Офісу віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та фінансування уряду Швеції.

 

Фото: Cliff Booth: Pexels

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

В Україні запустили соціальну кампанію «Відбудуймо країну доступною для кожного», метою якої є інклюзивна відбудова українських міст та підтримка маломобільних груп населення. Ініціатором кампанії є неурядова організація...

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Українська співачка Alina Pash випустила пісню та Lyric-відео, присвячені всесвітньо відомій гуцулці Марії Кречунєк, яку називали Чукутихою. Жінка заробляла на життя співами на святах. Подейкують, що Чукутиха знала так...