Переможці Music Moves Europe Awards 2023
/

Українська співачка Jerry Heil отримала премію Music Moves Europe Awards 2023

Почати
/
2 хв на читанння

Українська співачка Jerry Heil отримала премію Європейського Союзу Music Moves Europe Awards 2023, п’ять тисяч євро та можливість виступити наживо у студії Deezer.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Twitter.

«Здобувати перемогу й європейську нагороду Music Moves Europe Awards 2023 у мільйон разів приємніше, коли робиш це в ім’я своєї країни і завдяки ній! Дякую кожній людині, яка голосувала за мене! Крок за кроком прокладається шлях для українських музикантів у світ! Україна звучить! І нас чують», — написала Jerry Heil.

Jerry Heil отримала нагороду Public Choice Award, Гран-прі журі — італійка Sans Soucis, а головні нагороди — Schmyt (Німеччина), July Jones (Словенія), Oska (Австрія), Kids Return (Франція) та Queralt Lahoz (Іспанія).

Під час виступу зі сцени премії Jerry Heil звернулася до решти номінантів: «Довгий час для українських артистів було мрією з’явитися в глобальному контексті, і сьогодні це відбувається. Всіх артистів тут я хочу просто попросити вас, друзі, говоріть правду в унісон з Україною».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Jerry Heil (@thejerryheil)

Music Moves Europe Awards — це щорічна премія Європейського Союзу, яка була створена для підтримки молодих європейських артистів та допомоги їм у розвитку музичної кар’єри.

  • У 2021 році нагороду Music Moves Europe Awards вперше здобула українська реперка Alyona Alyona. Тоді вона перемогла в основній номінації та отримала додаткову нагороду в номінації Public Choice Award.
  • У 2022 році переможницею стала українська співачка Аліна Паш.
  • Раніше alyona alyona стала першою українською виконавицею, яку запросили до участі в проєкті COSMO Machiavelli Sessions, що є частиною подкасту Machiavelli про реп та політику. У межах проєкту вийшло відео на пісню «Коли ховають молодих» української реперки під акомпанемент оркестру.