/

Журнал Inker випустив комікси про історії кохання на війні: про подружжя-добровольців, військового з ЛГБТ-спільноти та віру, що допомагає в полоні

Почати
/
3 хв на читанння

Журнал соціального мальопису Inker опублікував новий випуск «Кохання на війні», присвятивши його чотирьом історіям стосунків людей на тлі бойових дій.

«Зібрані історії викличуть повний спектр емоцій, адже це не завжди розповідь зі щасливим кінцем, а іноді вони й взагалі не мають кінця. Пара, яка покинула домівку та пішла в окопи, аби воювати пліч-о-пліч. Подружжя, яке утворилося у сховищі Азовсталі… Військовий, що втратив коханого, але отримав новий шанс. Військовий, який пережив полон завдяки вірі у те, що його кохана вижила у Маріуполі», — йдеться в описі до коміксу.

В одній з історій — «Зцілення коханням» — розповідається про кохання солдата контрактної служби Павла, який є представником ЛГБТ-спільноти. В армії він познайомився з Андрієм, проте на той момент у нього був інший хлопець. Це не завадило хлопцям потоваришувати. На другий день повномасштабного вторгнення Андрій загинув.

«Ця історія могла стати романом-бестселером, але трапилася на околицях Одещини під обстрілами. Павло зустрів війну в окопах, боронячи рідні землі. Під час захисту Батьківщини чоловік дізнається, що на війні під Харковом загинув його найкращий друг, якого Павло палко кохав. Згодом на нього чекає ще більше втрат: війна забирає близьких… Чоловік втрачає сенс жити та боротися далі. Але одного дня доля посилає йому новий шанс», — розповідають автори.

Журнал Inker випустив комікси про історії кохання на війні: про подружжя-добровольців, військового з ЛГБТ-спільноти та віру, що допомагає в полоні

Інша історія — «Окоп для закоханих» — про подружню пару. Після початку повномасштабного вторгнення чоловік та жінка разом вирішили стати добровольцями.

«Вони разом ідуть до лав ЗСУ, аби захищати країну. Спочатку оборона Києва, Бучі, Ірпеня… далі — з фронтом на Схід. Тепер вона військовий медик із позивним “Ластівка”, а він стрілець із позивним “Бейкер”. І в окопах під шаленими обстрілами пара мріє не лише вижити і перемогти, а й обвінчатися», — вказується на Instagram-сторінці проєкту.

У цій та в історії «Три дні щастя» зокрема, показано важливу роль жінок у захисті країни, які на рівних беруть участь у війні проти росії.

Фото: Inker