Вийшов новий україномовний подкаст «Незручно» про те, як пережити смерть дитини

від | 29.12.2022 | Новини, Війна в Україні, Слухати, Фемкульт

Час читання: ( Кількість слів: )

Українки створили новий подкаст «Незручно», перший випуск якого присвячений темі смерті дитини та допомагає впоратися з цією втратою.

Ведучими подкасту є мама дитини з інвалідністю, медична активістка й підприємиця Нія Нікель та колишня викладачка психології у Стенфорді та КНУ ім. Т.Г. Шевченка, а наразі кандидатка психологічних наук, консультантка-практикиня та психологиня відомих міжнародних бізнесів як Amazon Віра Романова.

«Для більшості жінок дитина не перестає бути нею у 18 років, а поховати своє дитя — найгірша подія у житті будь-яких батьків. На жаль, ховати своїх дітей ми стали значно частіше через війну росії в Україні», — говорять авторки подкасту.

Перша серія україномовного подкасту «Незручно» вийшла на каналі YouTube 27 грудня, там же відбуватимуться всі наступні прем’єри. Новий випуск виходитиме кожні два тижні. Також створено Telegram-спільноту, де можна стежити за анонсами подкасту і ставити свої незручні запитання. Окрім теми «Життя після смерті дитини» обговорюватимуть питання «Як допомагати собі та друзям у тяжкому психологічному стані», «Як пробачити собі зраду» тощо.

«Незручно — це коли ставити запитання так само складно, як і давати на нього відповідь. Але ми маємо порушувати ці теми, допомагати близьким справлятись з горем та ставати сильнішими щодня», — коментує Віра Романова.

Подкаст був створений за фінансової підтримки Європейського Союзу і Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Вміст публікації є одноосібною відповідальністю DW Akademie/ Програми Медіафіт для Південної та Східної України та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу і Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

У 2022 році у світі вбили найбільшу кількість журналісток за п’ять років — звіт Коаліції жінок у журналістиці

У 2022 році у світі вбили найбільшу кількість журналісток за п’ять років — звіт Коаліції жінок у журналістиці

У 2022 році було вбито найбільшу кількість журналісток за п’ять років, Іран став першою країною у світі за кількістю ув’язнених медійниць, а у Туреччині правозахисники зафіксували щонайменше 150 випадків тиску на...

Організаторів вечірок, на яких знущалися з дівчат, взяли під варту на два місяці без альтернативи внесення застави

Організаторів вечірок, на яких знущалися з дівчат, взяли під варту на два місяці без альтернативи внесення застави

Організаторів вечірок у Києві, на яких знущалися з дівчат, Андрія Ярину та його товариша Ярослава Домбровського взяли під варту до 1 квітня без можливості звільнення під заставу. Про це з зали Шевченківського райсуду Києва...