Під Києвом відкрили Безпековий простір для жінок «Вільна»

Почати
1 хв на читання

В Ірпені, що під Києвом, запрацював Безпековий простір «Вільна».

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила депутатка Ірпінської міської ради Оксана Нечитайло.

«Наша мета — це надання соціальної, психологічної та інформаційної допомоги усім жінкам нашого міста, переміщеним; тим, які стикаються з ситуаціями гендерно зумовленого насильства і які шукають підтримки, допомоги, подругу. Тут ви це знайдете», — написала вона.

Під Києвом відкрили Безпековий простір для жінок «Вільна»

За словами Нечитайло, жінки зможуть приходити у Безпековий простір, щоб отримати соціальну та психологічну допомогу, прослухати професійні лекції щодо жіночого здоров’я та догляду (гінекологія, репродуктологія, візаж, дієтологія тощо), а також долучитися до освітніх курсів (українська та англійська мови, бізнес-планування, сучасний маркетинг), творчих майстер-класів (малювання, декоративні вироби, в’язання — самостійно та з дитиною), психологічних й інтерактивних спілкувань та ігор (нейрографіка, CashFlow, чаювання), спортивних занять (йога, фітнес, стретчинг, зумба), курсу самооборони та спільного плетіння маскувальних сіток і виготовлення окопних свічок.

Безпековий простір «Вільна» (вулиця Попова, 24) працюватиме з 11:00 до 20:00, робочі дні: середа —неділя.

Безпековий простір «Вільна» було створено за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні (UNFPA Ukraine) та громадської організації «Інноваційні соціальні рішення».