В Україні створили ігровий чат-бот для дітей про правила поведінки у воєнний час

від | 22.11.2022 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

В Україні розробили чат-бот «Воби2» для дітей і підлітків, який в ігровому форматі навчає, як протистояти небезпекам воєнного часу.

Гра має три тематичні рівні, у кожному з яких — від 20 до 30 запитань із 2−4 варіантами відповідей. Коли гравець обирає один із варіантів, бот або підтверджує його правильність, або коротко пояснює, чому відповідь є неправильною і яку потрібно було обрати. Коментарі супроводжуються тематичними ілюстраціями.

«Воби2» навчає, як має діяти цивільне населення під час повітряної тривоги, комендантської години (і в разі її порушення), перебування поряд із місцем вуличних боїв, мінометного та артилерійського обстрілів, руйнування будинку та потрапляння під завали, проживання на тимчасово окупованих територіях, перебування в заручниках або полоні тощо.

Також чат-бот пояснює, як надавати першу домедичну допомогу, евакуюватися та повертатися до деокупованих міст і сіл.

«Воби2» розробила команда проєкту «Інженерний тиждень», який заохочує дітей до науки, разом із військовим експертом, віцепрезидентом з безпекових питань в Українському союзі промисловців і підприємців (УСПП), головою Української військової варти Олександром Білецьким, дитячим психологом та співзасновником простору для сімей Halli Galli Миколою Синюшком та засновником компанії ГО «Курси першої домедичної допомоги CAB» у Львові, інструктором ВГО «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги» Василем Кашубою.

Скористатися чат-ботом можна за посиланням.

Фото: Проєкт «Інженерний тиждень»

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить