«Пелюшковий торт». Короткий метр про молодих батьків вийшов на Takflix

від | 17.11.2022 | Фемкульт, Дивитися

Час читання: ( Кількість слів: )

Короткометражний фільм «Пелюшковий торт» Анастасії Бабенко про батьківство вийшов на Takflix. Стрічка доступна безкоштовно на території України.

 

20-річні Лєна і Вітя щойно стали батьками. У післяпологовій кімнаті вони намагаються усвідомити, що відтепер несуть відповідальність не тільки за себе, а й за сина. Перед ними з’являються нові випробування: розбудити немовля, обрати йому ім’я, знайти спільну мову одне з одним. «Пелюшковий торт», який подарувала кума, ніби абсурдний пам’ятник їхньому батьківству, чекає свого часу.

«Пелюшковий торт» — ігровий дебют української режисерки Анастасії Бабенко. Він був показаний по всьому світу, зокрема на престижному Oscar Qualifying фестивалі Palm Springs Short Film Festival.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить