В Україні виходить анімаційний серіал «Маріуполь. Військові хроніки мирного жителя».

від | 06.10.2022 | Новини, Фемкульт

Час читання: ( Кількість слів: )

Некомерційна волонтерська організація «Землячки. Український фронт», яка займається допомогою жінкам у ЗСУ, спільно з талановитими українськими художниками, режисерами, аніматорами та музикантами створила анімаційний серіал «Маріуполь – Військові хроніки мирного жителя».

Серіал засновано на реальних подіях, створено за щоденником Наталії – жінки, яка три тижні з сім’єю провела в окупації Маріуполя. Вона описувала події та побут під час війни в колись мирному місті.

Серіал буде доступний на YouTube у відеоформаті, а також на подкаст майданчиках. З 12 по 14 жовтня можна буде побачити перші три серії. Далі епізоди виходитимуть із періодичністю раз на тиждень, кожної п’ятниці.

Всього анімаційний серіал складається з 23 серій середньою тривалістю в три-п’ять хвилин, зараз він озвучений мовою оригіналу та українською, у розробці озвучення англійською.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить