В Україні виходить анімаційний серіал «Маріуполь. Військові хроніки мирного жителя».

від | 06.10.2022 | Новини, Фемкульт

Час читання: ( Кількість слів: )

Некомерційна волонтерська організація «Землячки. Український фронт», яка займається допомогою жінкам у ЗСУ, спільно з талановитими українськими художниками, режисерами, аніматорами та музикантами створила анімаційний серіал «Маріуполь – Військові хроніки мирного жителя».

Серіал засновано на реальних подіях, створено за щоденником Наталії – жінки, яка три тижні з сім’єю провела в окупації Маріуполя. Вона описувала події та побут під час війни в колись мирному місті.

Серіал буде доступний на YouTube у відеоформаті, а також на подкаст майданчиках. З 12 по 14 жовтня можна буде побачити перші три серії. Далі епізоди виходитимуть із періодичністю раз на тиждень, кожної п’ятниці.

Всього анімаційний серіал складається з 23 серій середньою тривалістю в три-п’ять хвилин, зараз він озвучений мовою оригіналу та українською, у розробці озвучення англійською.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

В Україні запустили соціальну кампанію «Відбудуймо країну доступною для кожного», метою якої є інклюзивна відбудова українських міст та підтримка маломобільних груп населення. Ініціатором кампанії є неурядова організація...

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Українська співачка Alina Pash випустила пісню та Lyric-відео, присвячені всесвітньо відомій гуцулці Марії Кречунєк, яку називали Чукутихою. Жінка заробляла на життя співами на святах. Подейкують, що Чукутиха знала так...