Харків’янка Катерина Садурська встановила рекорд під час чемпіонату світу з підводного спорту

від | 06.10.2022 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Харків’янка Катерина Садурська встановила новий національний рекорд України у дисципліні вільне занурення: спортсменка занурилася на глибину у 92 метри. Пише «Суспільне».

Катерина Садурська встановила рекорд під час чемпіонату світу з підводного спорту, що проходить у Туреччині. «Занурення на 92 м — це моє найглибше занурення. Я присвячую цю перемогу кожному українцеві! Народ — ви неймовірні», — написала Катерина Садурська.

Садурська стала чемпіонкою світу у складі збірної команди України.

Фото: Катерина Садурська  

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить