Радіодиктант: Ірина Цілик напише текст, а читатиме Ада Роговцева

від | 05.10.2022 | Новини, Фемкульт

Час читання: ( Кількість слів: )

Радіодиктант національної єдності звучатиме по всій країні на хвилях «Українського радіо» та радіо «Культура» 9 листопада об 11:00. Авторка тексту цьогорічного радіодиктанту — українська письменниця та режисерка Ірина Цілик, а читатиме його акторка Ада Роговцева.

Про це в ефірі «Українського радіо» повідомив член правління Суспільного, відповідальний за платформи радіо та телебачення, Дмитро Хоркін, пише «Детектор Медіа». 

«Цьогорічний Радіодиктант — це перш за все українська акція єднання, де б ми не були. Завдяки можливостям Українського Радіо до Радіодиктанту кожен може долучитися, незалежно від того, у якій точці земної кулі перебуває у цей непростий для нас усіх час. Сьогодні це особливо важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, війна йде за збереження нашої ідентичності.  Це флешмоб поваги до нашої культури, це можливість долучитися до спільної дії, яка об’єднує всіх нас», — зазначив Дмитро Хоркін.

«Пропозицію написати текст для цьогорічного радіодиктанту національної єдності вважаю за честь. Дякую, це дуже відповідальне завдання. І надзвичайно приємно знати, що цей текст читатиме Ада Роговцева», – поділилася у фейсбуку Ірина Цілик.

Радіодиктант звучатиме по всій країні на хвилях «Українського радіо» та радіо «Культура». Водночас флешмоб укотре вийде за межі суто радіоформату: він наживо транслюватиметься на телеканалах та діджитал платформах Суспільного Мовлення.

Написання Радіодиктанту-2022 адаптовано до умов воєнного часу. У різних країнах світу будуть облаштовані студії для написання диктанту для вимушених переселенців та українців, які живуть за кордоном.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить