Радіодиктант: Ірина Цілик напише текст, а читатиме Ада Роговцева

від | 05.10.2022 | Новини, Фемкульт

Час читання: ( Кількість слів: )

Радіодиктант національної єдності звучатиме по всій країні на хвилях «Українського радіо» та радіо «Культура» 9 листопада об 11:00. Авторка тексту цьогорічного радіодиктанту — українська письменниця та режисерка Ірина Цілик, а читатиме його акторка Ада Роговцева.

Про це в ефірі «Українського радіо» повідомив член правління Суспільного, відповідальний за платформи радіо та телебачення, Дмитро Хоркін, пише «Детектор Медіа». 

«Цьогорічний Радіодиктант — це перш за все українська акція єднання, де б ми не були. Завдяки можливостям Українського Радіо до Радіодиктанту кожен може долучитися, незалежно від того, у якій точці земної кулі перебуває у цей непростий для нас усіх час. Сьогодні це особливо важливо, адже ми бачимо, що війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, війна йде за збереження нашої ідентичності.  Це флешмоб поваги до нашої культури, це можливість долучитися до спільної дії, яка об’єднує всіх нас», — зазначив Дмитро Хоркін.

«Пропозицію написати текст для цьогорічного радіодиктанту національної єдності вважаю за честь. Дякую, це дуже відповідальне завдання. І надзвичайно приємно знати, що цей текст читатиме Ада Роговцева», – поділилася у фейсбуку Ірина Цілик.

Радіодиктант звучатиме по всій країні на хвилях «Українського радіо» та радіо «Культура». Водночас флешмоб укотре вийде за межі суто радіоформату: він наживо транслюватиметься на телеканалах та діджитал платформах Суспільного Мовлення.

Написання Радіодиктанту-2022 адаптовано до умов воєнного часу. У різних країнах світу будуть облаштовані студії для написання диктанту для вимушених переселенців та українців, які живуть за кордоном.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

В Україні запустили соціальну кампанію «Відбудуймо країну доступною для кожного», метою якої є інклюзивна відбудова українських міст та підтримка маломобільних груп населення. Ініціатором кампанії є неурядова організація...

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Українська співачка Alina Pash випустила пісню та Lyric-відео, присвячені всесвітньо відомій гуцулці Марії Кречунєк, яку називали Чукутихою. Жінка заробляла на життя співами на святах. Подейкують, що Чукутиха знала так...