YouTube-шоу «ебаут» запускає чоловічу версію

від | 27.09.2022 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Після трьох сезонів команда жіночого шоу «ебаут», яке відверто розповідало про секс, фемінізм, мастурбацію, бодипозитив і ментальне здоров’я, запускає нову програму — чоловічий «ебаут».

«Ми дуже цінуємо нашу чоловічу аудиторію, яка нас активно дивиться і підтримує. Але ми зрозуміли, що лише нас трьох бракує, щоб обговорювати питання, які стосуються досвідів чоловіків. Тож ми вирішили покликати тих, хто дійсно може про це поговорити», — каже команда «ебаут».

Ведучими чоловічої версії шоу стали Петро Заставний, продюсер гурту TVORCHI, ресторатор, ведучий подкасту «ФОП 3 групи Заставний П.Р.», Ігор Донскіх, стиліст, контент-менеджер секс-шопу «INSIDE» та Сергій Чирков, резидент «Підпільного стендапу», редактор та сценарист «#@)₴?$0».

«Мені важливо, щоб український YouTube зараз активно розвивався. Генеруючи велику кількість класного контенту ми мінімізуємо шанс того, що наші діти в майбутньому будуть дивитись російський», — говорить про свою участь у шоу Петро Заставний.

Серед тем, які планують обговорити в чоловічому «ебауті»: токсична маскулінність, мастурбація, шлюб, ЛГБТК+, емоції та ментальне здоровʼя, секс, зрада, залежності. Ведучі також будуть ділитися особистими історіями та обговорювати інфоприводи, що пов’язані з темою випуску. До дискусії залучатимуть експертів та інших гостей, відповідатимуть на питання глядачів.

Прем’єра першого випуску чоловічого «ебауту» на тему «Чоловікам (не) потрібен секс» відбудеться 2 жовтня на офіційній сторінці шоу на YouTube.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить