YouTube-шоу «ебаут» запускає чоловічу версію

від | 27.09.2022 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Після трьох сезонів команда жіночого шоу «ебаут», яке відверто розповідало про секс, фемінізм, мастурбацію, бодипозитив і ментальне здоров’я, запускає нову програму — чоловічий «ебаут».

«Ми дуже цінуємо нашу чоловічу аудиторію, яка нас активно дивиться і підтримує. Але ми зрозуміли, що лише нас трьох бракує, щоб обговорювати питання, які стосуються досвідів чоловіків. Тож ми вирішили покликати тих, хто дійсно може про це поговорити», — каже команда «ебаут».

Ведучими чоловічої версії шоу стали Петро Заставний, продюсер гурту TVORCHI, ресторатор, ведучий подкасту «ФОП 3 групи Заставний П.Р.», Ігор Донскіх, стиліст, контент-менеджер секс-шопу «INSIDE» та Сергій Чирков, резидент «Підпільного стендапу», редактор та сценарист «#@)₴?$0».

«Мені важливо, щоб український YouTube зараз активно розвивався. Генеруючи велику кількість класного контенту ми мінімізуємо шанс того, що наші діти в майбутньому будуть дивитись російський», — говорить про свою участь у шоу Петро Заставний.

Серед тем, які планують обговорити в чоловічому «ебауті»: токсична маскулінність, мастурбація, шлюб, ЛГБТК+, емоції та ментальне здоровʼя, секс, зрада, залежності. Ведучі також будуть ділитися особистими історіями та обговорювати інфоприводи, що пов’язані з темою випуску. До дискусії залучатимуть експертів та інших гостей, відповідатимуть на питання глядачів.

Прем’єра першого випуску чоловічого «ебауту» на тему «Чоловікам (не) потрібен секс» відбудеться 2 жовтня на офіційній сторінці шоу на YouTube.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

В Україні запустили соціальну кампанію «Відбудуймо країну доступною для кожного», метою якої є інклюзивна відбудова українських міст та підтримка маломобільних груп населення. Ініціатором кампанії є неурядова організація...

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Українська співачка Alina Pash випустила пісню та Lyric-відео, присвячені всесвітньо відомій гуцулці Марії Кречунєк, яку називали Чукутихою. Жінка заробляла на життя співами на святах. Подейкують, що Чукутиха знала так...