SHYPELYK зняли кампейн на автобусних зупинках з мозаїкою

від | 27.09.2022 | FITTING ROOM, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Бренд SHYPELYK зняв кампейн на автобусних зупинках з мозаїкою у Волинській області, де розташоване виробництво та офіс бренду. Бренд хотів показати цінність цих малих архітектурних форм, які варті збереження.

Капсула складається з лакових та вінілових речей, які захищають від вітру та дощу. Це панамки з широкими полями (як альтернатива парасолі), штани, вітрівки, світшоти-боді, а також декілька комплектів для дому.

SHYPELYK запросили до співпраці компанію KARHER, щоб відмити зупинки й показати, що за оголошеннями та дорожнім брудом ховаються справжні мистецькі скарби.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить