«Пташка» Катерина Поліщук звільнена з полону

від | Вер 21, 2022 | Новини

Україна провела обмін полоненими — додому повернулися захисники «Азовсталі». Серед них голова патрульної поліції Маріуполя, Катерина «Пташка» та Михайло Діанов. Пише «Громадське».

Фото: Володимир Золкін

Офіційного підтвердження обміну ще немає, але у мережі вже з’явилися фото оборонців Маріуполя на волі.

Морський піхотинець Михайло Діанов. Фото: Володимир Золкін

Нещодавно росія оприлюднила відео з «Пташкою». На ньому Катерина Поліщук відповідає тільки українською мовою, – пише «Радіо Свобода». Катерину Поліщук російські пропагандисти підписали ‒ «снайпер «Азову»». Катерина сидить в приміщенні, на стіні ‒ напис «ДНР». Коли саме було записане це інтерв’ю ‒ невідомо

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!