Modern Ukraine: «Музей Івана Гончара» й додаток Templify випустили серію патріотичних темплейтів

від | Сер 18, 2022 | Новини

Напередодні Дня незалежності України «Музей Івана Гончара» й додаток автоматичного відеомонтажу Templify IT-компанії Ekreative створили спільну серію патріотичних темплейтів.

За допомогою шаблонів, в основу яких лягли елементи українських вишиванок, хусток і картин, українці зможуть розповісти світові про свою ідентичність та сильний бойовий дух. Водночас користувачі додатку в інших країнах світу зможуть ближче познайомитися з нашою культурною спадщиною в абсолютно сучасний технологічний спосіб.

«Я дуже пишаюся тим, що наша перша співпраця як молодого українського стартапу сталася саме з «Музеєм Івана Гончара». У нас вийшло круте поєднання екскурсу в минуле з новітніми технологіями. Тільки-но уявіть: українська історія в сучасному прочитанні в одну мить (а саме в День незалежності України) оживе в ґаджетах десятків тисяч людей по всьому світу. Коли умовний мешканець Мексики чи Австралії запостить відео в Instagram з елементами вишитого рушника з Полтавщини чи народного вбрання з Буковини. Кожен зможе підтримати культуру України, та залишити її в інформаційному просторі соцмереж, незважаючи на свої технічні вміння», — говорить засновниця та CEO Templify, Яна Абажер.

Темплейти умовно можна розділити на два блоки: більш художні (з аплікацією, рядками з вишитих рушників та з українським музичним супроводом) та більш мінімалістичні (з державними символами й блоками, які так багато говорять про ДНК українців — «Glory», Freedom», «Independence» тощо).

Усі темплейти будуть абсолютно безкоштовними.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!