Жінка любить жінку. Дебютний кліп TikTok-акторки badactress

від | Сер 11, 2022 | Фемкульт, Слухати

Час читання: ( Кількість слів: )

badactress – популярна TikTok-акторка, що розпочала музичну кар’єру випадково через дует в мережі. TikTok-дует badactress із John Mark Nelson зібрав майже 500 000 переглядів та дав поштовх для того, аби театр однієї акторки заграв музично.

 

Перший сингл wlw.ua присвячений проблемам тінейджерства, коли дівчина шукає свою сексуальну ідентичність через закоханість в іншу дівчину. Відеоробота на wlw.ua – це історія в кімнаті типового підлітка за зачиненими дверима, коли ти весь день збираєшся на побачення, щоби із онлайн стосунків вийти в офлайн.

Wlw – це абревіатура словосполучення «woman-loving-woman», яке означає «жінка любить жінку». У кліпі badactress збирається на побачення із дівчиною, з якою познайомилася в мережі.

«Я захоплююсь жінками настільки, що готова писати оди для них. І ця пісня відображає мою любов до жінок в усіх її проявах: від платонічних до романтичних, тож сприймайте її через призму, що вам ближча», – говорить badactress.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!