Бойкот радіологів: Науковиці виступили проти участі росіян у Європейському радіологічному конгресі

від | Лип 15, 2022 | Війна в Україні, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

«Не мовчіть! Не мовчіть разом з нами!». З таким закликом українські науковиці бойкотували Європейський радіологічний конгрес (ECR), що проходив 14 липня у Відні.

Представники української делегації радіологів, в склад якої входили науковиці з Національного інституту раку, висловили свій протест у зв’язку з тим, що до участі у форумі були допущені представники країни-агресора.

Новина про це неабияк здивувала і розлютила українців ще до початку конгресу. Коли ж в день проходження заходу сталася російська атака на Вінницю, науковиці відкрито вийшли на бойкот.
Протест відбувся прямо під час виступу спікерки з росії. Українки тримали в руках прапор і плакати з написом «Росія вбиває наших дітей прямо зараз».

«Ми закликаємо всю світову спільноту. Не мовчіть, – заявила завідувач відділення променевої діагностики з рентгенівськими кабінетами Національного інституту раку Оксана Гаврилюк. – Бо ми не мовчали і мовчати не будемо. Кожного дня росія робить все для того, щоб знищити Україну. Кожного дня в нашій країні гинуть люди. Ми повинні зупинити ці вбивства! Ми повинні позбавити росіян права голосу на всіх рівнях – як політичному, так і науковому. Ми – лікарі, які давали клятву Гіппократа і клялися рятувати людей. А вони вбивають українців щодня. Так давайте ж зробимо все від нас залежне, щоб зупинити їх».

Українські радіологи закликають своїх колег по всьому світові бойкотувати участь російських спікерів в наукових заходах, конгресах, форумах, конференціях будь-якого рівня.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!