Бойкот радіологів: Науковиці виступили проти участі росіян у Європейському радіологічному конгресі

від | 15.07.2022 | Війна в Україні, Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

«Не мовчіть! Не мовчіть разом з нами!». З таким закликом українські науковиці бойкотували Європейський радіологічний конгрес (ECR), що проходив 14 липня у Відні.

Представники української делегації радіологів, в склад якої входили науковиці з Національного інституту раку, висловили свій протест у зв’язку з тим, що до участі у форумі були допущені представники країни-агресора.

Новина про це неабияк здивувала і розлютила українців ще до початку конгресу. Коли ж в день проходження заходу сталася російська атака на Вінницю, науковиці відкрито вийшли на бойкот.
Протест відбувся прямо під час виступу спікерки з росії. Українки тримали в руках прапор і плакати з написом «Росія вбиває наших дітей прямо зараз».

«Ми закликаємо всю світову спільноту. Не мовчіть, – заявила завідувач відділення променевої діагностики з рентгенівськими кабінетами Національного інституту раку Оксана Гаврилюк. – Бо ми не мовчали і мовчати не будемо. Кожного дня росія робить все для того, щоб знищити Україну. Кожного дня в нашій країні гинуть люди. Ми повинні зупинити ці вбивства! Ми повинні позбавити росіян права голосу на всіх рівнях – як політичному, так і науковому. Ми – лікарі, які давали клятву Гіппократа і клялися рятувати людей. А вони вбивають українців щодня. Так давайте ж зробимо все від нас залежне, щоб зупинити їх».

Українські радіологи закликають своїх колег по всьому світові бойкотувати участь російських спікерів в наукових заходах, конгресах, форумах, конференціях будь-якого рівня.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Переважна більшість підлітків бачать своє майбутнє в Україні й хочуть бути корисними під час відбудови країни — опитування

Переважна більшість підлітків бачать своє майбутнє в Україні й хочуть бути корисними під час відбудови країни — опитування

Українська молодь (13–19 років) вірить у перемогу України, планує своє майбутнє після війни на Батьківщині та хоче бути корисною у післявоєнній відбудові країни. Про це свідчать результати всеукраїнського соціологічного...

Для українок створили серію відеоінструкцій із самозахисту в різних небезпечних ситуаціях

Для українок створили серію відеоінструкцій із самозахисту в різних небезпечних ситуаціях

Громадська організація «Ла Страда — Україна» створила відеоінструкції з самозахисту для дівчат — серія з 20 роликів, як убезпечити себе в громадських місцях. «Проблема сексуальних домагань сьогодні як ніколи на часі....