Фільм української захисниці Хелени Максьом вийшов онлайн

від | Чер 24, 2022 | Фемкульт, Дивитися

Час читання: ( Кількість слів: )

В онлайн-кінотеатрі Takflix вийшла стрічка «Не все буде добре» Хелени Максьом та Адріана Пірву. Співрежисерка Хелена зараз перебуває у зоні бойових дій. Фільм доступний на території України мовою оригіналу з українськими субтитрами. 100% коштів з продажу буде передано батальйону, де служить Хелена.

 

«Не все буде добре» – це документальна стрічка про життя «чорнобильського» покоління. Головний герой на співрежисер Адріан – румун. Коли стався вибух на ЧАЕС, його мама була у відрядженні в Україні. Через це хлопець народився незрячим. У дорослому віці він хотів знайти людей, які так само постраждали через катастрофу. Так Адріан познайомився з Хеленою Максьом, і закохався. Разом вони шукали інших людей, щоб розповісти їхні історії.

Стрічка отримала нагороду Міжнародної федерації кінокритиків FIPRESCI Award на Міжнародному кінофестивалі в Румунії та три нагороди на Одеському міжнародному кінофестивалі у 2020 році.

 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!