McDonald’s готується відновити роботу В Україні

від | 23.06.2022 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s, яка з 24 лютого закрила заклади, готується відновити роботу, про це повідомила CEO компанії в Україні Юлія Бадрітдінова виданню Forbes. Водночас вона не назвала терміни відкриття ресторанів і відмовилася коментувати перемовини з МЗС.

«Зараз ми працюємо над оновленням протоколів безпеки. Цей процес, поміж іншого, включає перегляд кожної нашої локації на предмет наявності поряд бомбосховищ. Коли звучить сигнал «повітряна тривога», ресторани терміново мають зачинятися, що само по собі є досить непростим процесом, оскільки ресторан – це мінізавод зі складним обладнанням і великою кількістю відвідувачів», — сказала вона.

Керівник одного з київських ресторанів McDonald’s анонімно повідомив виданню Forbes, що мережа готується до відкриття з серпня, за умови, що будуть дотримані відповідні правила безпеки. Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що у Україні сьогодні є умови для відновлення роботи ресторанів швидкого харчування McDonald’s і МЗС переконує компанію повернутися в Україну.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить