McDonald’s готується відновити роботу В Україні

від | 23.06.2022 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s, яка з 24 лютого закрила заклади, готується відновити роботу, про це повідомила CEO компанії в Україні Юлія Бадрітдінова виданню Forbes. Водночас вона не назвала терміни відкриття ресторанів і відмовилася коментувати перемовини з МЗС.

«Зараз ми працюємо над оновленням протоколів безпеки. Цей процес, поміж іншого, включає перегляд кожної нашої локації на предмет наявності поряд бомбосховищ. Коли звучить сигнал «повітряна тривога», ресторани терміново мають зачинятися, що само по собі є досить непростим процесом, оскільки ресторан – це мінізавод зі складним обладнанням і великою кількістю відвідувачів», — сказала вона.

Керівник одного з київських ресторанів McDonald’s анонімно повідомив виданню Forbes, що мережа готується до відкриття з серпня, за умови, що будуть дотримані відповідні правила безпеки. Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що у Україні сьогодні є умови для відновлення роботи ресторанів швидкого харчування McDonald’s і МЗС переконує компанію повернутися в Україну.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

alyona alyona випустила пісню про інклюзивну відбудову та доступність українських міст

В Україні запустили соціальну кампанію «Відбудуймо країну доступною для кожного», метою якої є інклюзивна відбудова українських міст та підтримка маломобільних груп населення. Ініціатором кампанії є неурядова організація...

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Alina Pash випустила сингл про найвідомішу у світі гуцулку, яка могла співати три доби без перерви

Українська співачка Alina Pash випустила пісню та Lyric-відео, присвячені всесвітньо відомій гуцулці Марії Кречунєк, яку називали Чукутихою. Жінка заробляла на життя співами на святах. Подейкують, що Чукутиха знала так...