Фільм про жіночу футбольну команду з Маріуполя вийшов онлайн

від | 27.05.2022 | Фемкульт, Дивитися

Час читання: ( Кількість слів: )

Takflix випустив фільм «Маріупольчанка» про жіночу футбольну команду з Маріуполя. Це епізод документального серіалу «Прекрасна гра». Фільм доступний до безкоштовного перегляду мовою оригіналу на всіх територіях.

«Прекрасна гра» – це документальний серіал про жіночий футбол, над яким працювали українські режисери. Вони розкривають світ жіночого футболу у різних куточках України від маленького села Кривопілля у Карпатах до прифронтового міста Сєверодонецька. Тільки з однією метою: показати молодих фантастичних жінок.

«Маріупольчанка» — жіноча футбольна команда з Маріуполя. Капітанка команди Яна Винокурова та тренерка Каріна Кулаковська змогли самоорганізуватись після того, як команду виключили із Вищої Футбольної Ліги за порушення правил керівництвом команди.

Мета спортсменок під час зйомок епізоду – повернутись у Вищу Лігу самостійно, без колишнього керівництва. Вони знайшли приміщення для тренувань, гроші на реквізит, зарплати та подорожі. «Маріупольчанка» – це історія про жіночу солідарність, співпрацю та взаємодопомогу, які здаються неможливими у світі індустрій і великого капіталу. Режисерка епізоду – Оксана Казьміна.

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну та облога Маріуполя змусили дівчат втікати з міста. Частина команди вибраласчя на українську територію, частина – за кордон. Деякі футболістки залишаються у Маріуполі.

«Кого спромоглася, забрала додому у приватний сектор. Команда зараз розірвана – хтось із нами, зараз якраз відновлюємо їм документи. Частина не мала вибору – вони в Росії, їх вивезли кудись під Новоазовськ. Що вони там робитимуть – ми не знаємо. Частина залишилася у підвалах. Хтось знаходиться в містах України, хтось поїхав до інших країн – Румунії, Нідерландів. Як такої команди немає. Коли мир прийде, ми обов’язково повернемося», – Яна Винокурова

Фільм можна подивитися безкоштовно. Команда Takflix закликає всіх глядачів замість квитків зробити благодійні внески будь-якого розміру на підтримку маріупольських футболісток. Кошти можна надіслати тренерці команди Каріні Кулаковській. Номер картки: 5375414128116869.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить