Юлія Паєвська зафільмувала жахіття Маріуполя до полону. Відео виклали в мережу

від | 20.05.2022 | Новини, Війна в Україні

Час читання: ( Кількість слів: )

Відома українська волонтерка та медик Юлія Паєвська, відома як Тайра, зафіксувала на камеру два кривавих тижні у Маріуполі на початку війни. Мініатюрну камеру 53-річній Тайрі дали для знімання документалки для Netflix про Ігри нескорених (Invictus Games).

 

Їй вдалося передати жахливі відео журналістам Associated Press, коли вони виїжджали з міста рідкісним гуманітарним конвоєм. Картка була захована всередині тампона, і команда пройшла через 15 російських блокпостів, перш ніж дістатися підконтрольної Україні території. Наступного дня Тайру затримали російські окупанти. Вона досі перебуває в російському полоні, про її долю та місцеположення нічого невідомо.

На відео Тайра допомагає пораненим та показує наслідки ударів окупантів по Маріуполю.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить