Kalush Orchestra презентував кліп на пісню Stefania

від | Тра 15, 2022 | Війна в Україні, Новини

Kalush Orchestra презентував кліп на пісню Stefania, яка принесла перемогу Україні на Євробачення-2022. Відео знімали в зруйнованих російськими окупантами містах Київщини – в Бородянці, Ірпені, Бучі та Гостомелі.

 

«Колись я присвятив цю пісню мамі, а коли почалася війна, вона набула нового змісту. Хоч у ній ні слова про війну, але багато хто почав асоціювати пісню з матінкою Україною. Більше того, суспільство почало називати її гімном нашої війни. Якщо Stefania тепер є гімном нашої війни, я хотів би, щоб вона стала гімном нашої перемоги», – сказав фронтмен Олег Псюк.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!