Фільм «Земля блакитна, ніби апельсин» Ірини Цілик вийшов онлайн

від | Тра 5, 2022 | Фемкульт, Дивитися

В онлайн-кінотеатрі Takflix вийшла стрічка-переможець кінофестивалю «Санденс» «Земля блакитна, ніби апельсин» Ірини Цілик. Фільм доступний на території України з англійськими субтитрами.

 

«Земля блакитна, ніби апельсин» – це документальний фільм 2020 року про сім’ю, яка жила у так званій «червоній зоні» Донбасу. 36-річна Ганна сама виховує чотирьох дітей. Обстріли у Красногорівці, де живуть герої стрічки, не припиняються. Але, попри всі труднощі, ця родина є дуже дружньою і життєрадісною. Мама й діти мають захоплення, грають на музичних інструментах і, що найцікавіше, знімають самотужки фільми про своє життя під час війни.

Фільм отримав нагороду за найкращу режисуру на кінофестивалі «Санденс», а також здобув перемогу в національному та міжнародному конкурсах фестивалю Docudays UA 2020 року.

Зйомки стрічки проходили у Красногорівці, Авдіївці, Кураховому Донецької області, а також у Києві. Певний час знімальна група та режисерка Ірина Цілик жили разом з сім’єю Ганни.

«Насправді, наш фільм не про війну, вона виступає тут лише тлом. Це фільм про дорослішання. Про балансування між війною та миром. Про самотерапію за допомогою кіно. І про багато інших речей, які можуть бути близькими та зрозумілими різним людям у світі» – Ірина Цілик

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!