Проєкт «Літери в місті». Плакати з сенсом

від | 18.04.2022 | Новини, Дивитися

Час читання: ( Кількість слів: )

Проєкт «Літери в місті» (OdessaCityLetters) — онлайн-музей міської типографії — протягом кількох років займається інвентаризацією та діджиталізацією історичних одеських написів, вивісок, табличок тощо.

«Місяць тому все наше життя змінилося. Тепер захищати треба не лише історичні написи та не лише Одесу. Захищати потрібно країну. І ми намагаємось допомагати нашим героям, які самовіддано це роблять, – говорять засновники проєкту. –  Наш музей почав створювати плакати. Кирилічні, засновані на історичній українській графіці та типографії».

Плакати можна придбати, кожен постер коштує 350 гривень, але ви можете дати і більшу суму. Після оплати ви отримаєте постери електронною поштою у форматі файлів для друку у розмірі А3.

Зібрані кошти  «Літери в місті» передають Збройним силам України. На сьогоднішній день передали більш ніж 200 тисяч гривень.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

У Великій Британії започатковують нову щорічну премію для жіночого нонфікшну

Британська благодійна організація The Women's Prize Trust, яка бореться за справедливість для жінок у світі книжок та присуджує премію письменницям за художню літературу, збирається запустити нову щорічну книжкову нагороду...

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Музей Metropolitan прибрав згадку про росію у підписах до робіт Едгара Деги та Архипа Куїнджі

Нью-йоркський музей мистецтва Metropolitan змінив назву відомої роботи французького художника Едгара Дега, присвячену танцівницям в українському народному вбранні, яка раніше називалася Russian dancers. Про це повідомила на...