Проєкт «Літери в місті». Плакати з сенсом

від | Кві 18, 2022 | Новини, Дивитися

Час читання: ( Кількість слів: )

Проєкт «Літери в місті» (OdessaCityLetters) — онлайн-музей міської типографії — протягом кількох років займається інвентаризацією та діджиталізацією історичних одеських написів, вивісок, табличок тощо.

«Місяць тому все наше життя змінилося. Тепер захищати треба не лише історичні написи та не лише Одесу. Захищати потрібно країну. І ми намагаємось допомагати нашим героям, які самовіддано це роблять, – говорять засновники проєкту. –  Наш музей почав створювати плакати. Кирилічні, засновані на історичній українській графіці та типографії».

Плакати можна придбати, кожен постер коштує 350 гривень, але ви можете дати і більшу суму. Після оплати ви отримаєте постери електронною поштою у форматі файлів для друку у розмірі А3.

Зібрані кошти  «Літери в місті» передають Збройним силам України. На сьогоднішній день передали більш ніж 200 тисяч гривень.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!