У Львові напали на ЛГБТ-активістку та захисницю прав жінок Олену Шевченко

від | Кві 14, 2022 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

У Львові невідомий здійснив напад на засновницю організації «Марш жінок» Олену Шевченко – ЛГБТК+ активістку та захисницю прав жінок. Молодик розпилив їй в обличчя сльозогінний газ.

«Ми розвантажили тонну гуманітарної допомоги для жінок та дітей з «Марш Жінок». Як тільки ми все занесли до приміщення, я залишилась на вулиці розмовляти по телефону. У цей час до мене підійшов хлопець у темному одязі. Він спитав: а тут взагалі можно стояти і показав на вітрину магазину, я розвернулася подивитися про що він питає і в цей час він залив мене газовим баллоном. Речовини було так багато, що весь під’їзд і інші приміщення ще досі небезпечні для дихання. Ми викликали і поліцію і швидку. В лікарні швидкої допомоги мені надали всю необхідну у цьому випадку допомогу. Судячи з відео на камерах нападників було двоє. Один з баллоном інший стояв поряд, спостерігаючи.
Отже, як завжди, напад зненацька від боягузів. Нічого нового. Сподіваюсь, що поліція його ідентифікує», – розповідає Олена.

На місце інциденту прибули поліція та карета швидкої.  Поліція, як зазначила активістка, вже вилучила відеозапис з камери спостереження. На ньому видно нападника, який, вочевидь, був не сам – інша людина «стояла на стрьомі».

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!